Sürat Kargo Fıstıkağacı Şubesi

Sürat Kargo Fıstıkağacı Şubesi

Sürat Kargo Fıstıkağacı Şubesi

Fıstıkağacı Şubesi adres, telefon ve faks bilgileri aşağıda yer almaktadır. Sitemizden tüm Sürat kargo şubelerine ait detaylara ulaşabilirsiniz. Bu kargo şubesinin telefon bilgisi, faks, adres detaylarını internet sitemizde bulabilirsiniz. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda Sürat Kargo internetten kurye çağırmak için gerekli altyapı çalışmalarını tamamladı. Ana sayfada bulunan “Kurye Çağır” linkine tıklayıp ilgili bilgileri doldurduğunuzda kurye size yönlendirilecektir. Kuryenin size zamanında gelmesi için kurye talebini 13:00 den önce yapmanız gerekmektedir. İnternetten yaptığınız alışverişler artık daha güvenli. Kapıda ödeme hizmeti tercih edebilirsiniz. Yapılan alışveriş sonrası alıcıya ulaştırılan kargoyla birlikte , alışverişin ödemesi nakit ya da kredi kartıyla kapıda tahsil ediliyor. Kargo gönderilerinde kullanılan poşetler artık doğa dostu. Bio Oxo bozunur özellikli poşetler , üretildiği malzeme gereği doğaya bırakıldığında diğer plastik poşetlere göre çok daha kısa zamanda bozunuyor. Bio bozunur özellikli malzemelerden üretilen kargo poşetleri, doğaya terk edildiğinde mikroorganizmaların, ısının, nemin, güneş ışığının ve oksijenin bulunduğu ortamlarda parçalanıp kısa süre içerisinde tamamen toprağa karışıyor. Diğer poşetlerin ise doğada tamamen kaybolması 400 yılı buluyor. Gönderinizin aciliyeti varsa, Sürat24 hizmetinden yararlanabilirsiniz. Normal olarak 72 saate kadar süren standart Sürat kargo gönderi teslim süresi , bu hizmetle birlikte sadece 24 saatte havayolu ile istenilen adrese ulaştırılıyor. Hızlı ve güvenli olan bu servis sayesinde zaman kaybetmeyip, hedefinize ulaşıp başka kayıplardan etkilenmiyorsunuz. Sürat kargo’dan kargoyla ilgili haber almak için gönderici ya da alıcı olmak fark etmiyor. Her iki şekilde degönderi bilgileri kısa mesaj, eposta ya da inrenet sitesi yoluyla size ulaştırılıyor. Bu hizmetin bir özelliği de kargonun alıcıya teslim edildiği anda sisteme teslim bilgisinin girilmesidir. Kuryeler, teslimat anında teslimatla ilgili bilgileri cep telefonlarından sisteme ulaştırıyorlar. Bunun sonucunda, teslimat bilgisi önce şubeye sonra müşteriye ulaşmak yerine, direkt olarak müşteriye ulaştırılmış oluyor. Bazı gönderilerilerinizin ambalajları standartların dışında olabilir. Bu durumda Sürat Kargo’nun her gönderiye uygun halde sunduğu geniş ambalaj yelpazesinden birini seçebilirsiniz. Hem kargonuzu güvenli bir ambalajın içinde yerine ulaştırmış olursunuz hem de fazladan yer kaplamayan kargonuz için fazla ücret ödememiş olursunuz. Sizin için ekstra özen gerektiren gönderileriniz için Suit hizmetinden yararlanabilirsiniz. Suit hizmeti alınarak yapılan gönderilerde kırılma,dökülme,saçılma, ezilme gibi riskler kaldırılmış olur. Gönderiler özelliğine göre seçilen raflarda, fileler ya da sepetler aracılığıyla taşınarak yerine ulaştırılır. Suit hizmetiyle içiniz daha rahat olacaktır.
Ayrıntılı kargo tarifesi hakkında bilgi edinmek için, verilen iletişim detaylarını kullanarak ilgili şubeye ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Fıstıkağacı Şubesi

Sitemizdeki bilgileri güncel tutmaya çalışıyoruz. Ancak en güncel bilgiye Sürat kargoyla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.Sürat Kargo Fıstıkağacı Şubesi

Şehir  Şube Telefon
İSTANBUL Fıstıkağacı 0216 343 65 21
Adres  Faks Notlar
İcadiye Mh. Cumhuriyet Cd. No: 33 Üsküdar / İSTANBUL 0216 343 65 21

Sürat Kargo Samanyolu Şubesi

Kayıt Olun

Listemize kayıt olun yeniliklerden haberinizi olsun