Sürat Kargo Tavşanlı Şubesi

Sürat Kargo Tavşanlı Şubesi

Sürat Kargo Tavşanlı Şubesi

Tavşanlı Şubesi adres, telefon ve faks bilgileri aşağıda yer almaktadır. İnternet sitemizden Sürat kargo şubelerinin iletişim detaylarına ulaşabilirsiniz. Aradığınız kargo şubesine ait detayları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Sürat Kargo ile artık ihtiyacınız olan kuryeyi internetten çağırabilirsiniz. Kurye çağırmak için Sürat Kargo’nun anasayfasında bulunan “Kurye Çağır” bağlantısına tıklayarak gerekli bilgileri doldurmanız yeterli. Kuryenin size zamanında gelmesi için kurye talebini 13:00 den önce yapmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneği artık Sürat Kargo tarafından da sunuluyor. Yapılan alışveriş sonrası alıcıya ulaştırılan kargoyla birlikte , alışverişin ödemesini nakit ya da kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. Sürat kargo daha maliyetli olmasına rağmen artık doğada diğer poşetlere göre çok daha kısa zamanda yok olan Bio Oxo bozunur özellikteki poşetleri kullanıyor. Bu poşetler bio bozunur malzemelerden üretildiği için ısının, nemin, mikroorganizmaların, güneş ışığının ve oksijenin bulunduğu ortamlarda , kısa sürede yok olup toprağa karışıyor. Diğer poşetlerin bozunma süresi ise yaklaşık 400 yılı buluyor.Gönderinizin aciliyeti varsa, Sürat24 hizmetinden yararlanabilirsiniz. Normal olarak 72 saate kadar süren standart Sürat kargo gönderi teslim süresi , bu hizmetle birlikte sadece 24 saatte havayolu ile istenilen adrese ulaştırılıyor. Hızlı ve güvenli olan bu servis sayesinde zaman kaybetmeyip, hedefinize ulaşıp başka kayıplardan etkilenmiyorsunuz. Sürat kargo’dan kargoyla ilgili haber almak için gönderici ya da alıcı olmak fark etmiyor. Her iki şekilde degönderi bilgileri kısa mesaj, eposta ya da inrenet sitesi yoluyla size ulaştırılıyor. Bu hizmetin bir özelliği de kargonun alıcıya teslim edildiği anda sisteme teslim bilgisinin girilmesidir. Kuryeler, teslimat anında teslimatla ilgili bilgileri cep telefonlarından sisteme ulaştırıyorlar. Bunun sonucunda, teslimat bilgisi önce şubeye sonra müşteriye ulaşmak yerine, direkt olarak müşteriye ulaştırılmış oluyor. Bazı gönderilerilerinizin ambalajları standartların dışında olabilir. Bu durumda Sürat Kargo’nun her gönderiye uygun halde sunduğu geniş ambalaj yelpazesinden birini seçebilirsiniz. Hem kargonuzu güvenli bir ambalajın içinde yerine ulaştırmış olursunuz hem de fazladan yer kaplamayan kargonuz için fazla ücret ödememiş olursunuz. Sizin için ekstra özen gerektiren gönderileriniz için Suit hizmetinden yararlanabilirsiniz. Suit hizmeti alınarak yapılan gönderilerde kırılma,dökülme,saçılma, ezilme gibi riskler kaldırılmış olur. Gönderiler özelliğine göre seçilen raflarda, fileler ya da sepetler aracılığıyla taşınarak yerine ulaştırılır. Suit hizmetiyle içiniz daha rahat olacaktır.
Detaylı kargo gönderim tarifesini edinmek istiyorsanız bu sayfadaki ayrıntılı iletişim bilgilerinden yararlanarak aradığınız kargo şubesine ulaşın.

Sürat Kargo Tavşanlı Şubesi

Sizlere tüm şubelerle ilgili güncel bilgi sağlamaya çalışıyoruz. Ancak en güncel bilgiye Sürat kargoyu arayarak ulaşabilirsiniz.Sürat Kargo Tavşanlı Şubesi

Şehir  Şube Telefon
KÜTAHYA Tavşanlı 0274 612 1141
Adres  Faks Notlar
Durak Mh. Destanlar Sk. No: 20 Tavşanlı / KÜTAHYA 0274 612 1141

Sürat Kargo Lüleburgaz Şubesi