Sürat Kargo Velibaba Şubesi

Sürat Kargo Velibaba Şubesi

Sürat Kargo Velibaba Şubesi

Velibaba Şubesi adres, telefon ve faks bilgileri aşağıda yer almaktadır. İnternet sitemizden Sürat kargo şubelerine ait detaylara ulaşabilirsiniz. Aradığınız kargo şubesine ait detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kargo müşterilerinin isteği üzerine, Sürat Kargo internetten kurye çağırmak için gerekli altyapı çalışmalarını tamamladı. Ana sayfada bulunan “Kurye Çağır” linkine tıklayıp ilgili bilgileri doldurduğunuzda kurye size yönlendirilecektir. Kuryenin size zamanında gelmesi için kurye talebini 13:00 den önce yapmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneği artık Sürat Kargo ile de hizmetinizde. Yaptığınız bir internet alışverişi sonrasında, kargoyu teslim alırken ödemenizi nakit ya da kredi kartıyla kapıda yapabiliyorsunuz. Kargo gönderilerinde kullanılan poşetler artık doğa dostu. Bio Oxo bozunur özellikli poşetler , üretildiği malzeme gereği doğaya bırakıldığında diğer plastik poşetlere göre çok daha kısa zamanda bozunuyor. Bio bozunur özellikli malzemelerden üretilen kargo poşetleri, doğaya terk edildiğinde mikroorganizmaların, ısının, nemin, güneş ışığının ve oksijenin bulunduğu ortamlarda parçalanıp kısa süre içerisinde tamamen toprağa karışıyor. Diğer poşetlerin ise doğada tamamen kaybolması 400 yılı buluyor. Gönderinizin aciliyeti varsa, Sürat24 hizmetinden yararlanabilirsiniz. Normal olarak 72 saate kadar süren standart Sürat kargo gönderi teslim süresi , bu hizmetle birlikte sadece 24 saatte havayolu ile istenilen adrese ulaştırılıyor. Hızlı ve güvenli olan bu servis sayesinde zaman kaybetmeyip, hedefinize ulaşıp başka kayıplardan etkilenmiyorsunuz. Sürat kargo’dan kargoyla ilgili haber almak için gönderici ya da alıcı olmak fark etmiyor. Her iki şekilde degönderi bilgileri kısa mesaj, eposta ya da inrenet sitesi yoluyla size ulaştırılıyor. Bu hizmetin bir özelliği de kargonun alıcıya teslim edildiği anda sisteme teslim bilgisinin girilmesidir. Kuryeler, teslimat anında teslimatla ilgili bilgileri cep telefonlarından sisteme ulaştırıyorlar. Bunun sonucunda, teslimat bilgisi önce şubeye sonra müşteriye ulaşmak yerine, direkt olarak müşteriye ulaştırılmış oluyor. Bazı gönderilerilerinizin ambalajları standartların dışında olabilir. Bu durumda Sürat Kargo’nun her gönderiye uygun halde sunduğu geniş ambalaj yelpazesinden birini seçebilirsiniz. Hem kargonuzu güvenli bir ambalajın içinde yerine ulaştırmış olursunuz hem de fazladan yer kaplamayan kargonuz için fazla ücret ödememiş olursunuz. Sizin için ekstra özen gerektiren gönderileriniz için Suit hizmetinden yararlanabilirsiniz. Suit hizmeti alınarak yapılan gönderilerde kırılma,dökülme,saçılma, ezilme gibi riskler kaldırılmış olur. Gönderiler özelliğine göre seçilen raflarda, fileler ya da sepetler aracılığıyla taşınarak yerine ulaştırılır. Suit hizmetiyle içiniz daha rahat olacaktır.
Ayrıntılı kargo gönderim fiyat bilgisi için , tabloda belirtilen adres,faks ya da telefon numarasını kullanarak ilgili kargo şubesine ulaşın.

Sürat Kargo Velibaba Şubesi

Sitemizdeki bilgileri güncel tutmaya çalışıyoruz. Ancak en güncel bilgiye Sürat kargoyla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.Sürat Kargo Velibaba Şubesi

Şehir  Şube Telefon
İSTANBUL Velibaba 0216 307 6921
Adres  Faks Notlar
Velibaba Mh. Ankara Cd. No: 142 1Blk Pendik / İSTANBUL Bilgi Bulunmuyor

Sürat Kargo Pendik Şubesi

Kayıt Olun

Listemize kayıt olun yeniliklerden haberinizi olsun